DÜZEY DEĞERLEME / Kurumsal

Şirketimiz; bankalara, yatırım ortaklıklarına, sigorta şirketlerine, aracı kurumlara, vakıflara, kamu veya özel kurum ve kuruluşlara, her türlü gerçek ve tüzel, resmi ve özel kişi ve kurumlara ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir. Alanında uzman insan kaynağı ile gelecek talebin türüne ve içeriğine göre, genel kabul görmüş değerleme yöntemlerini kullanarak, meslek etiğine ve ilkelerine bağlı kalmak suretiyle gayrimenkul değerleme raporları hazırlar ve ilgililerine sunar. 

Şirket misyonumuz; deneyimli kadromuzun sunacağı kapsamlı, bağımsız ve tarafsız değerleme ve danışmanlık hizmetlerimiz ile gayrimenkullere ilişkin finansal nitelikli kararlarında müşterilerimize destek olmaktır.

Şirketimiz 2012 yılında SPK mevzuatına göre kuruluşunu tamamlamış, 16.10.2012 tarihi itibariyle ile Sermaye Piyasası Kurulunun "Sermaye Piyasası Mevzuatı Çerçevesinde Gayrimenkul Değerleme Hizmeti Verecek Şirketler" listesine alınmış, 28.03.2013 tarihinde ise Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK) tarafından “Bankalara Değerleme Hizmeti Verecek Kuruluşlar” listesine alınmıştır. Kurucularımız; gayrimenkul mevzuatı konusunda ki 20 yılı aşkın deneyimlerini, inşaat sektöründeki tecrübeleriyle birleştirmişlerdir. Bu birikime 15 yılı aşkın mesleki kuruluşlardaki idari deneyimlerini ve bünyesinde çalışan teknik personelin uzmanlığı ile tamamlayarak tüm bu sentezi özverili ve çalışkan kadrosu ile sunmayı hedeflemiştir.

DÜZEY GAYRİMENKUL DEĞERLEME ve DANIŞMANLIK A.Ş.

İlkeli, tarafsız, bağımsız, kendisinin ve müşterilerinin bireysel menfaatlerini gözetmeden sonuca ulaşan, yeterli derecede bilgi ve donanıma sahip, değer yargıları ve tecrübesi oluşmuş ekibiyle yola çıkmaktadır.SİZ SORUN, BİZ CEVAPLAYALIM

Her türlü görüş, öneri ve fikirlerinize önem veriyoruz. İletişim bölümünden bize ulaşın, en kısa süre içerisinde size dönüş yapalım.